2

Besa e pafat

Besa ka aritur vetem nje barazim ndaj Feronikelit 1 me 1 , Pejanët kaluan në epërsi nga penalltia me golin e Mensur Durakut, por një pikë skuadrës kryesuese nga ky udhëtim ia ‘dhuroi’ Fidan Hasani, me një autogol në minutën e 84-t.

Duhet te cekim se tri raste te paqa i patë Kastriot Rexha qe te shenoj gol mirpo nuk ishte ne diten me të mirë dhe keshtu Feronikeli nxori nje pikë te artë ne Pejë.

Ndalohen të gjitha shkrimet dhe komentet që përmbajnë gjuhë diskriminuese,denigruese, të urrejtjes apo të nxitjes së veprimeve penale